Результати засідання Ради КФЛЛ від 26.01.2017

В засіданні брали участь представники семи команд: Дарниця, Конча-Заспа, ОБСІЛФ, СКІФ, Стіна, Хелсгруп, ФКФ-ТР.

1. Участь в сезоні 2017 року підтвердили 8 команд: Дарниця, Інтер, Конча-Заспа, КД Лайф, ОБСІЛФ, СКІФ, Стіна, ФКФ-ТР. Але пізніше, наступного дня, команда КД Лайф відмовилась від участі в чемпіонаті КФЛЛ.

2. Команди одностайно проголосували щодо проведення всього чемпіонату на штучних полях. Зокрема досягнуто домовленності з полем спорткомплекса КПІ.

3. Орієнтовний розмір внеску за сезон – 21-22 тис. грн. з команди.

4. Чемпіонат розпочнеться 8-9 квітня. Перерва на Пасху (15-16 квітня) та травневі свята (29 квітня – 2 травня).

5. Було обрано склад виконкома на сезон: Туліголовець Єгор (Стіна), Гушель Павло (СКІФ), Крук Андрій (Дарниця).

6. Було обрано склад КДК: Буга Богдан (ОБСІЛФ), Білоусов Денис (Стіна), Сєдоплатов Максим (Конча-Заспа).

7. Суперкубок КФЛЛ 2016 відбудеться в разі домовленності команд Хелсгруп і СКІФ його розіграти.

8. Планується влітку розіграш кубкового турніру, в якому візьмуть участь команди з різних ліг. В разі, якщо домовленності досягнуто не буде, буде проведений звичайний розіграш кубку КФЛЛ.

9. Стосовно інцидента, що мав місце в матчі 11-го туру чемпіонату 2016, коли за команду “Стіна” на поле виходив гравець, який мав пропускати гру через дискваліфікацію, але вийшов. Оскільки на сайті ліги не було вказано цієї інформації, учасники підтвердили прийняти раніше рішення: команди мають орієнтуватися на інформацію, вказану на сайті, а в разі виявлення помилки, зазделегідь повідомляти адміністрацію сайту і ліги. Якщо помилку було виявлено вже після проведення туру, і гравець, що мав пропускати матч, брав в ньому участь, його дискваліфікація переноситься на наступний матч чемпіонату між цими ж командами.

10. Було висунуто пропозицію зібрати команду КФЛЛ (або дві) для участі в одеському турнірі “Собор кап” в разі його проведення.

© Виконком КФЛЛ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Реставратор: https://plastall.kh.ua Харьков