Жеребкування!

27 березня відбулося останнє перед стартом чемпіонату засідання Ради КФЛЛ. В засіданні брали участь представники п’яти команд: Дарниця, Конча-Заспа, СКІФ, Стіна, Трудові резерви.

Рішення, прийняті на засіданні:

1. Чемпіонат КФЛЛ 2017 року розпочнеться, як і планувалося раніше, 8-9 квітня. Усі матчі будуть проводитись на синтетичному полі спорткомплексу НТУУ КПІ. На Великдень (15-17 квітня) та травневі свята (29 квітня – 2 травня) матчі не проводитимуться.

2. Наразі участь в чемпіонаті підтвердили 7 команд: Дарниця, Інтер, Конча-Заспа, СКІФ, Стіна, Трудові резерви та Friends (місто Біла Церка). Проте Ліга відкрита і для інших команд, які можуть долучитися до змагань до початку або впродовж першого кола.

3. Головним арбітром змагань залишається Коломієць Роман. Як і останні роки, матчі зніматимуться на відео.

4. Було проведено жеребкування. Розклад першого туру:
Friends – Дарниця
Інтер – СКІФ
Команда8 – Трудові резерви
Стіна – Конча-Заспа

За відсутності восьмого учасника чемпіонату команда “Трудові резерви” перший тур пропускає. Повний розклад першого кола з’явиться на сайті впродовж доби в розділі “Чемпіонат”.

5. Не пізніше 6 квітня (23:59) кожна команда має надати заявочний лист – перелік гравців (не більше 30) з вказанням імені, прізвища, та надати фото кожного гравця за адресами tuligolovets@gmail.com та trooper@football.ua. Перелік гравців може бути у довільній формі, бажано українською мовою. Фотографії – кожна окремим файлом розміром не менше 150х175 з вказанням гравця у назві. Можна архівом, але прохання не “зашивати” фото в файли MS Office (Word, Excel тощо)! Крім того кожна команда має надати ім’я, прізвище та e-mail офіційного представника команди.

6. До 23:59 четверга напередодні кожного туру кожна команда має право додати до заявки не більше двох гравців, але таким чином, щоб загальна кількість гравців в заявці не перевищувала 30. Якщо в заявці вже є 30 гравців, необхідно виключити з неї відповідну кількість гравців замість щойно заявлених.

7. Порядок матчів кожного туру, зазначений в розкладі, є попереднім і може змінюватися. При цьому кожна команда може до 20:00 вівторка напередодні кожного туру сповістити Виконком щодо бажаного та/або небажаного часу проведення матчу за її участі в рамках часу, що буде виділений для проведення туру. Зважаючи на побажання команд, Виконком встановлюватиме остаточний час початку кожної зустрічі туру. При цьому усі команди погодилися, що час початку матчів команди Friends має узгоджуватись в першу чергу, зважаючи на те, що команда не є київською.

8. Орієнтовний внесок від кожної команди за перше коло (за наявності тільки 7 команд) складатиме 7000 грн. До початку кожного свого матчу команда має здати внесок в розмірі щонайменше 1500 грн., доки загальний внесок не складе суму внеску команди за коло. Докладнішу інформацію щодо розміру внеску та його розрахунку представники команд можуть дізнатися у представників Виконкому.

9. Було переобрано склад Виконкому та КДК. Замість Павла Гушеля (СКІФ) до складу Виконкому та замість Богдана Буги (ОБСІЛФ) до складу КДК було обрано Максима Каминіна (СКІФ). Таким чином наразі до Виконкому входять: Туліголовець Єгор (Стіна), Каминін Максим (СКІФ), Крук Андрій (Дарниця); до КДК: Білоусов Денис (Стіна), Сєдоплатов Максим (Конча-Заспа), Каминін Максим (СКІФ).

10. Змінено строк дискваліфікації гравцеві команди “Інтер” Тіто Піві, що було винесено КДК КФЛЛ 17.11.2016р. Як виключення і у зв’язку зі скороченням кількості турів в чемпіонаті, строк дискваліфікації зменшено до 2 матчів + 3 матчі умовно до кінця першого кола.

© Виконком КФЛЛ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.